page_banner

прадуктаў

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6Gb / s SFP + CWDM 80km DDM DFB Duplex LC аптычны прыёмаперадатчык

    Прыймачы распрацаваны для высакахуткасных сетак захоўвання дадзеных, крос-падключэнне камп'ютэрнага кластара, інтэрфейс OBSAI, інтэрфейс CPRI, карыстацкія высакахуткасныя каналы перадачы дадзеных і Inter Rack Connection. Модуль прыёмаперадатчыка сумяшчальны з SFP + Пагадненнем аб некалькіх крыніцах (MSA) і сумяшчальны з патрабаваннямі RoHS.
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык 6Gb / s SFP + CWDM 40km DDM DFB Duplex LC

    Прыймачы распрацаваны для высакахуткасных сетак захоўвання дадзеных, крос-падключэнне камп'ютэрнага кластара, інтэрфейс OBSAI, інтэрфейс CPRI, карыстацкія высакахуткасныя каналы перадачы дадзеных і Inter Rack Connection. Модуль прыёмаперадатчыка сумяшчальны з SFP + Пагадненнем аб некалькіх крыніцах (MSA) і сумяшчальны з патрабаваннямі RoHS.