page_banner

прадуктаў

40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC аптычны прыёмаперадатчык

кароткае апісанне:

Прыёмаперадатчык QSFP + 40 Гбіт / с 40 км - гэта модуль прыёмаперадатчыка, прызначаны для аптычных камунікацыйных прыкладанняў на 40 км. Дызайн адпавядае 40GBASE-ER4 стандарту IEEE P802.3ba і пагадненню QSFP з некалькімі крыніцамі (MSA).


Падрабязная інфармацыя пра прадукт

Апісанне Прадукта

Модуль пераўтворыць 4 ўваходныя каналы (ch) электрычных дадзеных 10 Гбіт / с у 4 аптычныя сігналы CWDM і мультыплексіруе іх у адзін канал для аптычнай перадачы 40 Гбіт / с. Наадварот, на баку прымача, модуль аптычна дэмультыкуе ўваход 40 Гбіт / с у 4 сігналы CWDM-каналаў і пераўтворыць іх у 4-канальныя выходныя электрычныя дадзеныя.

Цэнтральныя даўжыні хваль 4 каналаў CWDM складаюць 1271 нм, 1291 нм, 1311 нм і 1331 нм як члены сеткі даўжынь хвалі CWDM, вызначанай у МСЭ-T G694.2. Ён змяшчае дуплексны LC-раз'ём для аптычнага інтэрфейсу і 38-кантактны раз'ём для электрычнага інтэрфейсу. Каб мінімізаваць аптычную дысперсію ў дальнабойнай сістэме, у гэтым модулі трэба ўжываць аднамодавае валакно (SMF).

Характарыстыка прадукту

Падтрымлівае сумарныя бітавыя хуткасці 41.2Gbps 

Неахалоджаны перадатчык CWDM 4x10.3Gbps

Прыемнік PIN-TIA з высокай адчувальнасцю

Да 40 км па SMF

Дуплексныя LC-ёмістасці

Гарачы падключаемы форм-фактар ​​QSFP +                  

Рассейванне магутнасці <3,5 Вт

Суцэльнаметалічны корпус для найвышэйшага паказчыка EMI

Сумяшчальны з RoHS6 (без свінцу)

Рабочая тэмпература корпуса:

Камерцыйны: ад 0 ° C да + 70 ° C

Ужыванне

40GBASE-ER4

Узаемасувязі InfrinBand QDR і DDR

Злучэнне 40G Telecom

Спецыфікацыя прадукту

Параметр

Дадзеныя

Параметр

Дадзеныя

Форм-фактар

QSFP +

Даўжыня хвалі

CWDM

Максімальная хуткасць перадачы дадзеных

41.2

Максімальная адлегласць перадачы

40 км @ SMF

Злучальнік

Дуплексны ЖК

СМІ

SMF

Тып перадатчыка

CWDM

Тып прыёмніка

APD

Дыягностыка

Падтрымліваецца DDM

Дыяпазон тэмператур

Ад 0 да 70 ° C (32 да 158 ° F)

Магутнасць TX

-2,7 ~ 5 дБм

Адчувальнасць прыёмніка

<-11.5dBm

<-11,5 дБм

Спажываная магутнасць

3,5 Вт

Каэфіцыент вымірання

3,5 дБ

1

Тэст якасці

2

Тэставанне якасці сігналу TX / RX

3

Ацэніце тэставанне

4

Аптычнае выпрабаванне спектра

5

Праверка адчувальнасці

6

Праверка надзейнасці і ўстойлівасці

Тэставанне тарца

xinfu

Сертыфікат якасці

safd (2)

Сертыфікат CE

safd (3)

Справаздача EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + 1310nm 2km DDM Duplex LC аптычны прыёмаперадатчык

  • 155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC аптычны прыёмаперадатчыкПрадукт