page_banner

прадуктаў

25 Гбіт / с SFP28 LAN-WDM 10 км DDM EML Дуплекс LC аптычны прыёмаперадатчык

кароткае апісанне:

Модуль SFP28 LAN-WDM сумяшчальны з SFF-8431, SFF-8432 і IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Функцыі лічбавай дыягностыкі даступныя праз 2-праводны паслядоўны інтэрфейс, як паказана ў SFF-8472. Аптычны прыёмаперадатчык адпавядае патрабаванням RoHS.


Падрабязная інфармацыя пра прадукт

Апісанне Прадукта:

25G LAN WDM - гэта вельмі кампактны аптычны модуль прыёмаперадатчыка, які мае 12 даўжынь хвалі. Перадатчык LAN-WDM EML і прымач APD забяспечваюць цудоўную прадукцыйнасць для прыкладанняў Ethernet на адлегласці да 10 км па SMF.

Характарыстыка прадукту

Хуткасць перадачы дадзеных да 25 Гбіт / с
LAN-WDM EML Астуджальны лазер і APD-прыёмнік
Гарача-падключаемы след SFP28
Убудаваныя лічбавыя дыягнастычныя функцыі
Адзінкавы + крыніца харчавання 3,3 В.
Рассейванне магутнасці менш за 2,0 Вт
Унутраны CDR як на перадатчыку, так і на прыёмным канале
Падтрымка абыходу CDR
Пакет SFP28 MSA з раздымам LC для раздыма
Вельмі нізкая дрыгаценне
Вельмі нізкі EMI і выдатная абарона ад ESD
Сумяшчальны з RoHS

Ужыванне

Ethernet 25GBASE-LR 25G
25,78125 Гбіт / с LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Іншая аптычная сувязь

Спецыфікацыя прадукту:

Параметр Дадзеныя Параметр Дадзеныя
Форм-фактар SFP28 Даўжыня хвалі LANWDM
Максімальная хуткасць перадачы дадзеных 25,78125 Гбіт / с Максімальная адлегласць перадачы 10 км
Злучальнік Дуплексны ЖК СМІ СМ
Тып перадатчыка LANWDM EML Тып прыёмніка APD
Дыягностыка Падтрымліваецца DDM Дыяпазон тэмператур Ад 0 да 70 ° C
TX Магутнасць кожнай паласы -2 ~ + 6 дБм Адчувальнасць прыёмніка <-19.5dBm
<-19,5 дБм Спажываная магутнасць 2W Каэфіцыент вымірання

6 дБ

1

Тэст якасці

2

Тэставанне якасці сігналу TX / RX

3

Ацэніце тэставанне

4

Аптычнае выпрабаванне спектра

5

Праверка адчувальнасці

6

Праверка надзейнасці і ўстойлівасці

Тэставанне тарца

xinfu

Сертыфікат якасці

safd (2)

Сертыфікат CE

safd (3)

Справаздача EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC аптычны прыёмаперадатчык

  • 25 Гбіт / с SFP28 LAN-WDM 40 км DDM EML Дуплексны LC аптычны прыёмаперадатчыкПрадукт