page_banner

прадуктаў

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC аптычны прыёмаперадатчык

кароткае апісанне:

CFP4 100 Гбіт / с прызначаны для Ethernet 100GBASE-SR4. Яны сумяшчальныя з CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 і CAUI-4 і OIF CEI-28G-VSR .. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.


Падрабязная інфармацыя пра прадукт

Апісанне Прадукта

Прыёмаперадатчыкі SFP - гэта высокаэфектыўныя і эканамічна эфектыўныя модулі. Функцыі лічбавай дыягностыкі даступныя праз 2-правадную паслядоўную шыну, указаную ў SFF-8472. У раздзеле прыёмніка выкарыстоўваецца прымач PIN-кода, а ў перадатчыку - лазер FP 1310 нм і лазер FP 1550 нм, каб забяспечыць прымяненне 100Base-LX Ethernet на 20 км.

Характарыстыка прадукту

Да 155 Мбіт / с

Гарачая падключэнне

Адзінкавы раз'ём LC

Да 20 км на SMF 9 / 125мкм

Убудаваны WDM

Адзінкавы блок харчавання + 3,3 В.

Інтэрфейс маніторынгу адпавядае SFF-8472

Дыяпазон рабочых тэмператур: ад -40 ° C да 85 ° C / -5 ° C да 85 ° C / -0 ° C да 70 ° C

Сумяшчальны з RoHS і не ўтрымлівае свінцу

Ужыванне

Хуткі Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

Дадатак WDM

Спецыфікацыя прадукту

Параметр Дадзеныя Параметр Дадзеныя
Форм-фактар SFP Даўжыня хвалі 1310 нм / 1550 нм
Максімальная хуткасць перадачы дадзеных 100 Мб / с Максімальная адлегласць перадачы 20км
Злучальнік Сімплекс LC Каэфіцыент вымірання 9 дБ
Тып перадатчыка ФП Тып прыёмніка ПІНТЫЯ
Дыягностыка Падтрымліваецца DDM Дыяпазон тэмператур Ад 0 да 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

Магутнасць TX -13 ~ -7дБм Адчувальнасць прыёмніка <-34dBm

<-34 дБм

1

Тэст якасці

2

Тэставанне якасці сігналу TX / RX

3

Ацэніце тэставанне

4

Аптычнае выпрабаванне спектра

5

Праверка адчувальнасці

6

Праверка надзейнасці і ўстойлівасці

Тэставанне тарца

xinfu

Сертыфікат якасці

safd (2)

Сертыфікат CE

safd (3)

Справаздача EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC аптычны прыёмаперадатчык