page_banner

прадуктаў

Аптычны прыёмаперадатчык 100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML

кароткае апісанне:

CFP4 з хуткасцю 100 Гбіт / с прызначаны для Ethernet 100GBASE. Яны адпавядаюць CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 і CEI-28G-VSR. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.


Падрабязная інфармацыя пра прадукт

Апісанне Прадукта

CFP4 LR4 пераўтворыць 4 ўваходныя каналы электрычных дадзеных 25 Гбіт / с у 4 каналы аптычных сігналаў WDM, а затым мультыплексіруе іх у адзін канал для аптычнай перадачы 100 Гбіт / с. Наадварот, на баку прымача, модуль дэмультыкуе аптычны ўваход 100 Гбіт / с у 4 каналы аптычных сігналаў WDM, а затым пераўтворыць іх у 4 выходныя каналы электрычных дадзеных.
Цэнтральныя даўжыні хваль 4 каналаў WDM LAN складаюць 1295,56, 1300,05, 1304,58 і 1309,14 нм як члены сеткі даўжынь хвалі LAN WDM, вызначанай у IEEE 802.3ba.

Характарыстыка прадукту

Гарачы падключаемы форм-фактар ​​CFP4 MSA
Перадатчык: астуджаны 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Прыёмнік: 4x25Gb / s PIN-код ROSA
Электрычны паслядоўны інтэрфейс 4x28G (CEI-28G-VSR)
Дасягае 10 км для G.652 SMF
Інтэрфейс кіравання MDIO з лічбавым дыягнастычным маніторынгам
Адзінкавы + крыніца харчавання 3,3 В.
Дуплексная LC-ёмістасць
Рабочая тэмпература корпуса: 0 ~ 70oC
Сумяшчальны з RoHS-6

Ужыванне

Ethernet 100GBASE-LR4
OTN OTU4

Спецыфікацыя прадукту

Параметр

Дадзеныя

Параметр

Дадзеныя

Форм-фактар

CFP4

Даўжыня хвалі

4 LAN WDM

Максімальная хуткасць перадачы дадзеных

103,1 Гбіт / с

Максімальная адлегласць перадачы

10 км

Злучальнік

Дуплексны ЖК

СМІ

SMF

Тып перадатчыка

LAN-WDM EML

Тып прыёмніка

PIN-код

Дыягностыка

Падтрымліваецца DDM

Дыяпазон тэмператур

Ад 0 да 70 ° C (32 да 158 ° F)

Тэст якасці

1

Тэставанне якасці сігналу TX / RX

2

Ацэніце тэставанне

3

Аптычнае выпрабаванне спектра

4

Праверка адчувальнасці

5

Праверка надзейнасці і ўстойлівасці

6

Тэставанне тарца

Сертыфікат якасці

xinfu

Сертыфікат CE

safd (2)

Справаздача EMC

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Папярэдняя:
  • Далей: