page_banner

прадуктаў

Аптычны прыёмаперадатчык 100 Гбіт / с QSFP28 SR4 850 нм 100 м DDM VCSEL MPO

кароткае апісанне:

100Gb / s QSFP28 SR4 - гэта
чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і прызначаны для прыкладанняў 100GBASE-SR4 і 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.


Падрабязная інфармацыя пра прадукт

Апісанне Прадукта

100G QSFP28 аб'ядноўвае чатыры паласы дадзеных у кожным кірунку з прапускной здольнасцю 100 Гбіт / с. Кожная паласа можа працаваць з хуткасцю перадачы дадзеных 25,78125 Гбіт / с да 70 м з выкарыстаннем валакна OM3 або з адлегласцю перадачы 100 м з выкарыстаннем валакна OM4. Гэтыя модулі прызначаны для працы ў шматмодавых валаконных сістэмах з намінальнай даўжынёй хвалі 850 нм.

Характарыстыка прадукту

Хуткасць перадачы дадзеных да 103,1 Гбіт / с

Гарача-падключаемы форм-фактар ​​QSFP28

4 каналы 850nm VCSEL масіў і матрыца PIN-фота дэтэктар

Унутраныя схемы CDR на прыёмным і перадатчыкавым каналах

Убудаваныя лічбавыя дыягнастычныя функцыі

Адзінкавы + крыніца харчавання 3,3 В.

Нізкае энергаспажыванне <2,5 Вт

Ужыванне

100GBASE-SR4 100G Ethernet праз дуплексны MMF

Infiniband EDR, FDR, QDR

Іншыя аптычныя спасылкі

Спецыфікацыя прадукту

Параметр

Дадзеныя

Параметр

Дадзеныя

Форм-фактар

QSFP28

Даўжыня хвалі

850 нм

Максімальная хуткасць перадачы дадзеных

103,1 Гбіт / с

Максімальная адлегласць перадачы

70 м @ OM3 / 100 м @ OM4

Злучальнік

MTP / MPO-12

СМІ

ФМП

Тып перадатчыка

VCSEL 850 нм

Тып прыёмніка

PIN-код

Дыягностыка

Падтрымліваецца DDM

Дыяпазон тэмператур

Ад 0 да 70 ° C (32 да 158 ° F)

TX Магутнасць кожнай паласы

-8,4 ~ 2,4 дБм

Адчувальнасць прыёмніка

<-10.3dBm

<-10,3 дБм

Спажываная магутнасць

3,5 Вт

Каэфіцыент вымірання

3dB

1

Тэст якасці

2

Тэставанне якасці сігналу TX / RX

3

Ацэніце тэставанне

4

Аптычнае выпрабаванне спектра

5

Праверка адчувальнасці

6

Праверка надзейнасці і ўстойлівасці

Тэставанне тарца

xinfu

Сертыфікат якасці

safd (2)

Сертыфікат CE

safd (3)

Справаздача EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 і 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC аптычны прыёмаперадатчык