page_banner

прадуктаў

  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB аптычны прыёмаперадатчык

    QSFP28 CWDM4 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і распрацаваны для прыкладанняў 100G CWDM з сеткамі FEC, Datacenter і Enterprise і іншымі аптычнымі спасылкамі. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык 100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML

    QSFP28 ER4 з хуткасцю 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і распрацаваны для прыкладанняў 100 Гігабітнага Ethernet. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 і 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC аптычны прыёмаперадатчык

    QSFP28 LR4 з хуткасцю 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і распрацаваны для 100-гігабітнага Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык 100 Гбіт / с QSFP28 SR4 850 нм 100 м DDM VCSEL MPO

    100Gb / s QSFP28 SR4 - гэта
    чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і прызначаны для прыкладанняў 100GBASE-SR4 і 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8665, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO / MTP

    100Gb / s QSFP28 SR4 - гэта
    чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і распрацаваны для 100-гігабітнага Ethernet, Цэнтра апрацоўкі дадзеных, InfiniBand QDR, DDR, SDR і CPRI10. Яны адпавядаюць стандартам QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS-6.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 і 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML & PIN LC аптычны прыёмаперадатчык

    QSFP28 LR4 з хуткасцю 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і распрацаваны для 100-гігабітнага Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10. Яны адпавядаюць стандартам IEEE P802.3ba і OTU4 4I1-9D1F. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык DDM DFB 100 Гбіт / с QSFP28 PSM4 1310nm 10km

    QSFP28 PSM4 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і прызначаны для прыкладанняў 100GBASE-PSM4 і 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык 100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB

    QSFP28 PSM4 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і прызначаны для прыкладанняў 100GBASE-PSM4 і 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    Аптычны прыёмаперадатчык DDM DFB 100 Гбіт / с QSFP28 PSM4 1310nm 2km

    QSFP28 PSM4 100 Гбіт / с - гэта чатырохканальны, які падключаецца, паралельны аптычны прыёмаперадатчык і распрацаваны для прыкладанняў 00GBASE-PSM4 і 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR. Яны адпавядаюць спецыфікацыі SFF-8636, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 і Telcordia GR-468-CORE. Аптычныя прыёмаперадатчыкі адпавядаюць патрабаванням RoHS.